Wolontariat

Zostań wolontariuszem

Wolontariat dawno przestał być utożsamiany wyłącznie z pracą na rzecz innych. Obecnie to przede wszystkim sposób na realizację własnych pasji, inwestycję w rozwój samego siebie oraz budowanie swojej ścieżki zawodowej.

Wolontariuszem może zostać każdy – niezależnie od wieku, wykształcenia czy płci, dysponujący różną ilością czasu. Tym, czego nie może zabraknąć, jest pasja działania i chęć bycia potrzebnym. Pamiętaj, że zostając wolontariuszem, pomagasz nie tylko innym, ale i sobie.

Sprawdź się

Bycie wolontariuszem to prawdziwe wyzwanie – sprawdzian dla charakteru, osobowości, wytrwałości. Sprawdź się – udowodnij sobie i innym, że potrafisz. Pozwól swojej pasji przerodzić się w działanie, które ma realne skutki. Włącz się w kreowanie nowej rzeczywistości.

Poznaj ciekawych ludzi

Wolontariat to przygoda – niejednokrotnie przygoda życia. Pozwala na poznanie ciekawych ludzi – nawiązanie cennych znajomości i długotrwałych relacji. Współpraca z osobami o podobnych zainteresowaniach może zaowocować nowymi, ciekawymi inicjatywami, które w innych okolicznościach nie miałyby szans na powstanie.

Pomyśl o swojej przyszłości

Współpraca z międzynarodową organizacją jest niebywałą szansą na podniesienie swoich kwalifikacji, zdobycie umiejętności i doświadczenia, które zaprocentuje w późniejszym życiu zawodowym. Aktywni, dynamiczni ludzie, którzy nie boją się wyzwań, są zaangażowani społecznie i znajdują czas na pomoc innym, są niezwykle cenni dla przyszłych pracodawców. Wolontariat pomaga otworzyć wiele drzwi.

To właśnie dzięki Wam – entuzjastom rozwoju i wspólnego działania na rzecz zdrowia, nauki i środowiska, możemy stale podejmować nowe wyzwania i realizować kolejne projekty. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Jeżeli chcesz zostać Wolontariuszem Międzynarodowej Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia lub potrzebujesz więcej szczegółów na temat możliwości wolontariatu, napisz do nas!

Dołącz do nas!