Wolontariat

Zostań wolontariuszem

Wolontariat to nie tylko praca na rzecz innych. To także pasja działania i inwestycja w samego siebie. Wolontariuszem może być każdy, kto odczuwa potrzebę zrobienia czegoś pożytecznego na rzecz innych ludzi, zdobycia cennych umiejętności i doświadczeń, nawiązania nowych znajomości lub po prostu – bycia potrzebnym. Zostając wolontariuszem pomagasz nie tylko nam, ale i sobie.

Co możesz dać naszej Fundacji?

Przede wszystkim swój czas, zaangażowanie i entuzjazm. Zależy nam szczególnie na tym, by wokół Fundacji gromadzić ludzi z pasją – entuzjastów rozwoju i wspólnego działania na rzecz zdrowia, nauki i środowiska. To właśnie dzięki Wam możemy stale podejmować nowe wyzwania, realizować kolejne projekty.

Co Fundacja może dać Tobie?

Zostając wolontariuszem, stwarzasz sobie wyjątkową szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycie umiejętności, które kiedyś zaprocentują w Twoim życiu zawodowym. Aktywni, dynamiczni ludzie, którzy nie boją się wyzwań i znajdują czas na pomoc innym, są niezwykle cenni dla przyszłych pracodawców. Wolontariat w Międzynarodowej Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia to:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • fascynujące znajomości,
  • nowatorskie projekty,
  • radość i satysfakcja z działania na rzecz innych.

Dołącz do nas!