Uruchomienie strony internetowej Agaricus.org

strona internetowa agaricus.org

2010-01-24

Fundacja przy współpracy z ImmunoPharmą, norweską firmą researchową, pragnie wspierać badania laboratoryjne oraz kliniczne, które mają na celu potwierdzić dobroczynne działanie Agaricus Blazei Murill. W 2010 roku wspólnie uruchomiliśmy stronę internetową Agaricus.org

Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia pragnie wspierać znane od wieków naturalne produkty lecznicze, których stosowanie często przynosi lepsze efekty, jest tańsze i bezpieczniejsze od popularnych środków syntetycznych. Właśnie dlatego w kręgu naszych zainteresowań znalazł się grzyb Agaricus Blazei Murill (ABM), od wieków stosowany w medycynie Dalekiego Wschodu w celach wzmocnienia układu immunologicznego. W wyniku współpracy obu podmiotów powstała strona internetowa www.agaricus.org, która zawiera szereg informacji na temat medycznych właściwości Agaricus Blazei Murill i dostarcza najświeższych wyników badań nad tym środkiem.

Jeśli jesteś lekarzem lub naukowcem i chciałbyś w praktyce przebadać działanie Agaricusa Blazei Murill, skontaktuj się z nami – bezpłatnie dostarczymy wszystkich niezbędnych materiałów, przekażemy dotychczasowe wyniki badań klinicznych, skontaktujemy Cię z naukowcami zajmującymi się tym tematem oraz pomożemy stworzyć i zrealizować wspólną koncepcję badań.

Zobacz projekt: www.agaricus.org


Przeczytaj także: