UrlopOjcowski.info – stwórz z nami nowy model ojcostwa

urlop ojcowski

2011-09-04

UrlopOjcowski.info to nowy, niekomercyjny portal, który powstał aby podnieść świadomość i promować urlop ojcowski wśród pracowników i pracodawców.
UrlopOjcowski.info – wszystko na temat urlopu ojcowskiego

Na początku września 2011 roku zadebiutował nowy portal, którego celem jest inspirowanie oraz przekonywanie mężczyzn do stania się bardziej zaangażowanymi w wychowanie dzieci – ojcami. UrlopOjcowski.info to szereg przydatnych informacji na temat urlopu ojcowskiego, nowych przepisów o urlopach rodzicielskich oraz aktywnego rodzicielstwa ojców.

Podane w atrakcyjnej formie informacje na temat urlopu ojcowskiego podparte są rzetelnymi poradami prawnymi, przydatnymi aplikacjami oraz możliwością wglądu w „ojcowskie” doświadczenia innych rodziców. Mimo że portal kierowany jest przede wszystkim do pracujących ojców, swoje miejsce znajdą tu również pracujące mamy i pracodawcy poszukujący aktualnych danych z zakresu prawa pracy.

Portal wyposażony został w szereg przydatnych pracownikom i pracodawcom narzędzi, m. in. kalkulator urlopu ojcowskiego i macierzyńskiego oraz wzory wniosków do ściągnięcia i samodzielnego wypełnienia.  Projekt zrodził się z inicjatywy Międzynarodowej Fundacji na Rzecz Promocji Zdrowia i Rozwoju Nauki, a współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Urlop Ojcowski. info to odpowiedź na wszystkie wątpliwości przyszłych lub obecnych ojców.

strona urlopojcowski.info screen

Więcej informacji o projekcie na: www.urlopojcowski.info 
Zapraszamy również na Facebooka: www.facebook.com/urlopojcowski