Staraniowy.pl

Światowa Organizacja Zdrowia określa niepłodność mianem choroby społecznej – według statystyk problem ten dotyczy od 10 do 18 proc. populacji na całym świecie. Z danych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wynika, że w Polsce z problemem tym zmaga się co roku ok. 1,5 mln par.

W odpowiedzi na wzrastający problem niepłodności i przedłużanie się okresu starań o dziecko w przypadku coraz większej liczby osób, stworzyliśmy portal Staraniowy.pl (www.staraniowy.pl). To pierwszy w Polsce, w pełni ekspercki, serwis skierowany do wszystkich, którzy planują zostać rodzicami, a w szczególności do tych, którzy borykają się z przeszkodami na drodze do rodzicielstwa.

Profesjonalną wiedzę i wsparcie znajdą w serwisie osoby zastanawiające się nad powiększeniem rodziny oraz walczące z niepłodnością, osoby rozważające zapłodnienie in-vitro oraz te, zastanawiające się nad adopcją. Na pytania użytkowników odpowiadają eksperci – ginekolodzy, psychologowie, pracownicy klinik leczenia niepłodności i ośrodków adopcyjnych. Portal wyposażony został w szereg innowacyjnych narzędzi i funkcjonalności, m.in. bazę klinik i lekarzy oraz specjalistyczne kalkulatory. Portal Staraniowy.pl istnieje w sieci od 2013 roku i zyskuje coraz większe grono użytkowników.

Odwiedź portal Staraniowy.pl