Społeczna odpowiedzialność

Bądź społecznie odpowiedzialny

Współpraca z Międzynarodową Fundacją na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia to także szansa dla firm, które pragną dołączyć do grona społecznie odpowiedzialnych. Idea odpowiedzialnego biznesu (Corporate Social Responsibility) to spójna koncepcja zarządzania firmą, która uwzględnia jej odpowiedzialność za społeczeństwo oraz otoczenie, w którym funkcjonuje.

CSR przyczynia się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa na poziomie globalnym i wpływa na wzrost zainteresowania inwestorów, dla których wiarygodność finansowa firmy często zależy od jej wiarygodności społecznej. Idea zyskuje coraz większe zainteresowanie pracodawców, a grono firm społecznie odpowiedzialnych z roku na rok się powiększa.

Oferta współpracy, jaką proponujemy, zawsze jest dopasowana do możliwości i charakteru danej firmy. Z nami możesz realizować strategię CSR na wiele sposobów, jak np. payroll czy konsulting. Payroll to forma współpracy, która polega na comiesięcznym przekazywaniu określonej kwoty na rzecz Fundacji – możesz w ten sposób zostać sponsorem naszych inicjatyw albo wspólnie z nami zorganizować akcję społeczną we własnej firmie. Dzięki konsultingowi możesz wesprzeć działania Fundacji swoją wiedzą i doświadczeniem.

Współpracując z wieloma partnerami biznesowymi mieliśmy okazję poznać potrzeby i oczekiwania różnego rodzaju firm, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy standardy etyczne oraz przejrzyste partnerstwo. Jesteśmy przekonani, że każda firma ma możliwość społecznego zaangażowania, wystarczy tylko stworzyć jej ku temu szansę.

Zainteresowane współpracą firmy prosimy o kontakt!