Społeczna odpowiedzialność

Bądź społecznie odpowiedzialny

Idea odpowiedzialnego biznesu (Corporate Social Responsibility) to spójna koncepcja zarządzania firmą, która uwzględnia jej odpowiedzialność za społeczeństwo oraz otoczenie, w którym funkcjonuje. Jesteśmy przekonani, że każda firma ma możliwość społecznego zaangażowania, wystarczy tylko – stworzyć jej ku temu szansę.

Współpracując z wieloma partnerami biznesowymi mieliśmy okazję poznać potrzeby i oczekiwania różnego rodzaju firm. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy standardy etyczne oraz przejrzyste partnerstwo. Oferta współpracy, jaką proponujemy, zawsze jest dopasowana do możliwości danej firmy – z nami możesz więc realizować strategię CSR na wiele sposobów.

Jedną z form takiej współpracy jest payroll. Decydując się na nią, co miesiąc przekazujesz określoną kwotę na rzecz Fundacji. W ten sposób możesz zostać sponsorem naszych inicjatyw albo też wspólnie z nami zorganizować akcję społeczną we własnej firmie. Dzięki konsultingowi możesz z kolei wesprzeć działania Fundacji swoją wiedzą i doświadczeniem.