Piąty, wspólny Dzień Mamy – 5 rocznica Ciążowy.pl

Mama przytula dziecko

2014-05-26

Wiarygodność i zaufanie rodziców – to najważniejsze, co udało nam się zdobyć w czasie 5-letniej obecności w sieci. Dzisiaj, naszym największym marzeniem jest to, by rodzice polecili kiedyś serwis… swoim pociechom.

Ciążowy.pl zadebiutował w sieci 26 maja 2009 roku, jako portal dla osób planujących rodzicielstwo, starających się o dziecko, pełnych obaw i wątpliwości przyszłych matek i ojców, a także tych, którzy już spełniają się w roli rodziców. Czy wiecie, że pociechy tych, którzy swoją przygodę z rodzicielstwem zaczynali wraz z nami – w 2009 roku, mają już 5 lat?

Portal od momentu powstania jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do potrzeb Użytkowników, których grono – stale się powiększa. Już w pierwszą rocznicę dokonaliśmy przebudowy strony głównej, by zoptymalizować pracę z serwisem i uczynić ją dla Was nie tylko łatwiejszą, ale także bardziej owocną i przyjemną. Serwis wzbogaciły nowe działy, do których – na przestrzeni lat, dołączały kolejne funkcjonalności: suwaczki, kalkulatory, aplikacje, elementy interaktywne i społecznościowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom internautów, niecały rok później postanowiliśmy usprawnić i ułatwić poruszanie się po portalu – nawigacja stała się znacznie szybsza i bardziej intuicyjna.

Po pięciu latach od debiutu w sieci nasz portal plasuje się w czołówce serwisów ciążowych w Polsce. Każdego miesiąca odwiedzają nas tysiące rodziców, przyszłych rodziców oraz osób, które dopiero planują rodzicielstwo.