Dotacja

Zostań darczyńcą

Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania nie byłyby możliwe także bez Was. Ludzi, którzy wierzą, że to właśnie w rozwoju nauki i promocji zdrowia leży źródło poprawy warunków życia nas wszystkich. Cieszymy się, że idee te zdobywają Wasze zrozumienie, uznanie i wsparcie – w każdej możliwej formie.

Każda, nawet niewielka pomoc finansowa, ma dla nas ogromne znaczenie – jest faktycznym wsparciem w realizacji naszych projektów i inicjatyw. Szansą na to, że będą sukcesywnie realizowane dla wspólnego dobra nas wszystkich. Jeżeli idee Fundacji są Ci bliskie – lub po prostu nie są Ci obojętne, możesz wesprzeć nasze działania, przekazując darowiznę w dowolnej kwocie na podane niżej konto.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nie jesteśmy anonimowi. Działamy na arenie międzynarodowej już od prawie 10-ciu lat. Czujemy się odpowiedzialni za obrane cele, powzięte decyzje i osiągnięte efekty. Twoja pomoc zostanie przekazana na realny cel: będzie wkładem w organizację kampanii społecznych, prowadzenie badań naukowych lub rozwój portali o tematyce zdrowotnej – w kreowanie nowej rzeczywistości. Chcesz wiedzieć, co dokładnie robimy? Zapraszamy do zapoznania się z portolio naszych projektów, które stanowią jedynie wycinek działalności Fundacji, ale pomogą w pewnym stopniu przybliżyć Ci nasze idee.

Darowiznę można przekazać w formie przelewu na podany niżej numer rachunku bankowego