Ciazowy.pl

Fundacja wspomaga działania o istotnym znaczeniu dla rozwoju nauki i promocji zdrowia. 26 maja 2009 roku w Dzień Matki zadebiutował Portal Ciążowy.pl – serwis non-profit dla osób starających się o dziecko, kobiet w ciąży oraz rodziców małych dzieci. Międzynarodowa Fundacji na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia wspiera promocję i rozwój Portalu Ciążowy.pl od początku jego powstania.

Niekomercyjny charakter portalu pozwala skupić się wyłącznie na zagadnieniach najbardziej interesujących przyszłych rodziców. Twórcy serwisu sami są rodzicami i dzięki własnym doświadczeniom doskonale zdają sobie sprawę z tego, że rzetelna, wiarygodna i łatwo dostępna informacja jest bardzo ważna w niezwykłym procesie stawania się rodzicem. Ciążowy.pl wyróżnia wysoka jakość publikowanych materiałów, nowoczesna grafika, ciekawe aplikacje i innowacyjne funkcjonalności.

Portal stale się rozwija i powiększa grono swoich zwolenników. Partnerstwo Międzynarodowej Fundacji na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia owocuje wspólnymi inicjatywami w zakresie promocji zdrowia w rodzinie.

Zaufali nam:

zaufali-nam

www.ciazowy.pl