Ciążowy.pl Partnerem Targów Baby Care

Trgi baby care - logo

2010-03-20

20-21 marca 2010 roku w Krakowie odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Dziecięcych Baby Care. Liczni wystawcy, porady fachowców i dobra zabawa – to tylko niektóre z mocnych akcentów imprezy. Portal Ciążowy.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.  

Słońca! To dziś chyba najczęściej wypowiadane pragnienie rodziców i ich dzieci, które można usłyszeć podczas rozmów w parkach, na ulicach, w przedszkolach i szkołach. I nie ma co się dziwić. Zima wyjątkowo długo dawała nam się we znaki. Teraz czas na wiosnę. A ta zacznie się w tym roku z jeszcze jednego powodu wyjątkowo. Już w pierwszych jej dniach rodzice i dzieci będą mogli spotkać się na Międzynarodowych Targach Dziecięcych w Krakowie (hala WKS Wawel ul. Podchorążych 3).

Targi to nie tylko wystawcy. To także spotkania z fachowcami zajmującymi się tematyką dziecięcą. Dowiemy się na przykład, na co zwrócić uwagę podczas zakupów zabawek, które z nich są bezpieczne, a które mniej – lub wcale. Lekarze udzielą rad mamom oczekującym na narodziny pociechy, ale także pomogą rodzicom, którzy każdego dnia muszą się zmierzyć z codziennymi sprawami jak rozpoznawać i zapobiegać różnym zagrożeniom. Dowiemy się również, dlaczego chusty do noszenia dzieci są bezpieczne i jak przewozić autem dzieci w różnym wieku. Organizatorzy zadbali, aby goście znaleźli odpowiedź na niemal każde pytanie.

Portal Ciążowy.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.